Ubezpieczeniami zajmujemy się od 1991 roku zaczynaliśmy naszą działalność w branży ubezpieczeniowej od współpracy z WESTĄ,
od 1992 roku współpracowaliśmy z POLONIĄ – UNIQĄ jako agent wyłączny zajmując jedną z czołowych pozycji co zostało
uhonorowane wręczeniem statuetki 14 marca 2003 roku – jednej z dziesięciu wręczonych najlepszym agentom w Polsce.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w 2008 roku przekształciliśmy się w Multiagencję Ubezpieczeniową współpracując z
wieloma Firmami Ubezpieczeniowymi: GENERALI, ERGO HESTIA,  INTERRISK, GOTHAER, CONCORDIA, COMPENSA, HDI, WARTA, ALLIANZ, LINK4, PZU, BALCIA, PROAMA, AXA, MTU.

Osiągnięcia nasze docenione zostały poprzez różnego rodzaju Dyplomy, Wyróżnienia, Listy Gratulacyjne znajdujące się w naszej siedzibie. W marcu 2011 roku uhonorowani zostaliśmy „Oskarem Strategicznych Partnerów Generali 2010”  - jednym z sześćdziesięciu w Polsce wręczonych na kongresie w Warszawie. W 2013 roku otrzymaliśmy również „Statuetkę Strategicznych Partnerów Generali 2012”.

Obsługujemy ponad dwa tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych – posiadających kilka tysięcy polis ubezpieczeniowych. Naszymi klientami są między innymi: Hotele, Restauracje, Szkoły, Przedszkola, Urzędy Gmin, Stacje Paliw, Firmy Budowlane, Firmy Transportowe, Salony Fryzjerskie i Kosmetyczne, Firmy Handlowe i Usługowe.

Co więcej o nas?

Od początku swojej działalności postawiliśmy na profesjonalizm i jakość obsługi Klienta. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Stosownie do potrzeb naszych Klientów dobieramy najbardziej optymalne ubezpieczenie służąc jednocześnie rzetelną pomocą. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach przeprowadzanych przez Towarzystwa Ubezpieczeń oraz na bieżąco śledzimy zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym. Dlatego nasza pomoc często wybiega poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego. Chcemy być Multiagencją ubezpieczeniową przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań i potrzeb. 

Nasze doświadczenie pozwala służyć fachową pomocą i profesjonalną obsługą przy dobieraniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia. Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Wszystko to sprawia, że z każdym rokiem wzrasta dynamika rozwoju Naszej firmy na poziomie ponad 25%. Pragniemy służyć naszym Klientom przez kolejne lata i stale podnosić jakość naszych usług. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do współpracy z nami. 

TOP